ALAÇATI EĞLENCE REHBERİ

ALAÇATI EĞLENCE REHBERİ

Admin Admin Nisan 24, 2021 Blog

Alaçatı, yaz mevsiminin en sevilen noktalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.  Kumsalı, havası, güneşi, renkli sokaklarıyla gönlümüzü fetheden Alaçatı’nın gece hayatı, eğlence mekanları da bir o kadar etkileyici. Sokaklarında farklı rotalarda lezzetli içkiler ve mezeler tadabilir, güzel müziklere kendinizi bırakabilirsiniz. 

İşte biz de sizin için Alaçatı’nın bu farklı rotalarını derledik:

  1. FLY-INN BEACH CLUB

En ünlü mekanlardan biri olan Fly-Inn Beach Club’ta dünyanın ünlü DJ’lerinin konuk olduğu festivaller, partiler, tavladan jengaya çeşitli oyunlar düzenleniyor. 2500 kişilik kapasiteye sahip bu mekanda kahvaltı ve zengin İzmir mutfağıyla güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca şu anda Covid-19 önlemlerine oldukça dikkat eden Fly-Inn Beach Club için “https://www.flyinnbeach.com/covid-measures” adresinden daha detaylı  bilgilere ulaşabilirsiniz. Ortalama giriş ücreti 100-130 TL.

  1. TREN BEACH AYAYORGİ

Partileri ve happy hourlarıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir diğer sahil, kesinlikle Tren Beach Ayayorgi. Haftanın 7 günü eğlence fırsatı da sunuyor. Kişi başı giriş ücreti ortalama 100 TL. Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi Tren Beach Ayayorgi’de sahne alan birkaç sanatçı:  EdisDemet AkalınKerimcan DurmazMFÖEzhelTeoman,BerkaySerdar Ortaç, Reynmen ve daha birçok sanatçı daha..

  1. KAFEPİ BEACH CLUB

Muhteşem Ayayorgi koyundaki favori mekanların arasında yer alan KafePi’de gündüz deniz ve güneşin tadını çıkarırken geceye doğru doyasıya bir eğlence sizleri bekliyor. Ortalama giriş ücretleri 120-150 TL arası değişiyor.  

  1. PAPARAZZİ

Deniz kenarında sabahın ilk saatlerine kadar dans etmek için mutlaka Paparazzi mekanına uğramalısınız. Rezervasyon yaptırarak yerinizi ayırtmayı unutmayın.

  1. JOLLY JOKER ALAÇATI

Jolly Joker diğer tüm şehirlerde olduğu gibi Alaçatı’da da oldukça popüler eğlence mekanları arasında yer alıyor. Teoman, Duman, Yıldız Tilbe, Cem Adrian, Can Bonomo gibi birçok ünlü ismin sahne aldığı konserler düzenleniyor. Ancak bu etkinliklere katılabilmek için bilet almak da gerekiyor. Bilet ücretleri 50-200 TL arası değişiklik gösteriyor.

Hemen Arayın!