ALAÇATI SÖRF REHBERİ

ALAÇATI SÖRF REHBERİ

Admin Admin Nisan 24, 2021 Blog

ALAÇATI SÖRF REHBERİ

  Batı kıyılarımızın en iyi rüzgara sahip olduğu  Alaçatı; bu nedenle, hem başlangıç seviyesi hem de profesyonel sörfçüler için vazgeçilmez duraklardan biri oluyor. Yılın yaklaşık 300 günü rüzgarın eksik olmadığı Alaçatı, bu özelliğiyle dünyada da oldukça bilinmektedir.  Sığ sularının bulunması ve güvenli olması nedeniyle de sörfe başlamak için çok doğru bir tercih olmaktadır.

  Eğer Alaçatı’ya sörf öğrenmek veya yapmak için yolunuz düşerse işte tam size göre bir Sörf Rehberi:

  • ASPC (ALAÇATI SURF PARADISE CLUB): 

Bu Sörf Okulu, VDWS (Verband Deutsche Windsurf Schule) ve TYF (TürkiyeYelken Federasyonu) üyesi olmasıyla birlikte 25 ülkede geçerliliği olan VDWS eğitmen sertifikasına sahiptir. Ayrıca İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Türkçe dahil 5 dilde eğitim vermektedir. Bunun yanında uzman kadrosu, her sene yenilenen ekipmanları ile yerli ve yabancı misafirlerine üst düzey hizmet vermeyi  25 yıldır sürdürmektedir. Aynı şekilde Çocuk Kampı Eğitim Paketleri de bulunmaktadır. Yaklaşık 16 yıldır çocuk kampları düzenlemektedir . Bu Eğitim paketlerinde  çocuklar, rüzgar sörfünün temellerini profesyonel eğitmen kadrosuyla öğrenirken, eğitim dışı zamanlarda da basketbol, voleybol, tenis, mini futbol, masa tenisi, badminton, frizbi gibi birçok aktiviteyi güvenle ve keyifle deneyimlemektedirler.

https://www.aspcsurf.com/
  • ION CLUB

‘Suyun üzerinde eğlenmek sörf yapmaktan daha fazlası’ olarak tanımlayan Ion Club, tamamı uluslararası IKO ve VDWS sertifikalı, en yüksek seviyede eğitim görmüş eğitmenleriyle hizmet vermektedir. En iyi markaları ve ekipmanları kullanan bu merkez, her şeyi müşterilerinin koşulsuz mutluluğuna bırakmaktadır.  4 Ion Club merkezinde her seviyede windsurfing, kitesurfing, surfing ve SUP dersleri yanı sıra bisiklet kiralama hizmeti de vermektedir.

http://www.ionclubmauritius.com/

İlginizi Çekebilecek Diğer Sörf Okulları: 

Hemen Arayın!